Şahangiller Espor Valorant Takımı Ayrılığı

Şahangiller Espor VALORANT oyununun e-spor kadrosu ile karşılıklı olarak ayrıldığını instagramdan yaptıkları açıklama ile duyurdu.

Son zamanlarda sık sık sosyal medyada gündemime gelen Şahangiller Espor Takımı, daha önce PUBG Mobile takımını duyurması ile adından bahsettirmişti. 16 Nisan Cuma günü ise yapılan açıklama ile ise takımdaki bir ayrılıktan söz edilmişti.

“Ayrılık Vakti Geldi” başlığı ile yapılan instagram postunda VALORANT gaming takımı ile karşılıklı olarak anlaşarak yolların ayrıldığı belirtilirken, “Kendilerine teşekkür ediyor, gelecek kariyerlerinde başarılar diliyoruz.” sözlerine yer verildi.

Lincoln, KSW, Sylva, Burzzy ve Ziko’dan oluşan takım, VALORANT Champions Tour Türkiye’nin ikinci aşama elemelerinde mücadele etmişti. Takım tarafından Instagram üzerinden yapılan ayrılık paylaşımını aşağıda görebilirsiniz.

Holiganlar.com olarak bu habere üzüldüğümüzü duyurmak isteriz. Biz e-spor’un her alanda ülkemizde gelişmesi yönünde tarafız. Umarız e-spor mücadelelerinde ülkemizi de glob yarışmalar da görürüz. vdcasino

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu