Klopp, Ozan Kabak’ın Performansından Memnun

İngiltere Premier Lig’in en favori ve köklü ekiplerinden Liverpool’un başarılı teknik direktörü Klopp, Ozan Kabak hakkında “Hem takıma uyum sağlayıp hem de kendin olabilmek biraz zaman alır. Ozan Kabak ilk andan itibaren çok iyi oynadı.” dedi.

İngiltere Premier Lig ekibi Liverpool’un başarılı teknik direktörü Alman Jürgen Klopp, ligde oynanacak Wolverhampton maçı öncesinde düzenlediği basın toplantısında, milli futbolcumuz Ozan Kabak’ın adaptasyonu ve takıma olan katkısı ile ilgili herhangi bir problem görmediğini ve oldukça memnun olduğunu belirtti.

Ozan Kabak hakkında bazı olumsuz eleştiriler duyduğunu söyleyen başarılı teknik adam Klopp, “20 yaşındaki bir genci getiriyorsunuz ve ondan tüm sorunlarınızı bir saniyede halletmesini bekliyorsunuz. Ona hiç zaman vermiyorsunuz. Biz bu şekilde görmedik ve görmüyoruz. Ozan ilk andan itibaren çok iyi oynadı.” değerlendirmesinde bulundu.

Milli stoperimizin yetenekli ve başarılı bir futbolcu olduğuna değinen Klopp, “Şimdiye kadar en iyi performansı mı? Muhtemelen değil. Zaten bu mümkün olamaz. Herkes Davies hakkında da bunları konuşuyordu, ama Ozan hemen oynamaya başladı. Şu an adapte olmaya çalışıyor ve bu anlara adapte olmaya çalıştığınızda doğal olarak kendiniz olamıyorsunuz, çünkü diğer insanlara da adapte olmaya çalışıyorsunuz. Bu yüzden her ikisini de yapabilmek, hem takıma uyum sağlayıp hem de kendin olabilmek biraz zaman alır. Ozan’ın performansından memnunum.” ifadelerine yer verdi. Ozan Kabak hakkında tüm gelişmeleri paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu