Hakkımızda

HAKKIMIZDA:

Holiganlar Spor Haberleri Medya Şirketi A.Ş. olarak 2020 yılında faaliyetimize başlamış bulunuyoruz. Holiganlar spor haberleri kategorisinde yayın yapmayı amaçlamış bir medya şirketidir. En son spor haberlerini tarafsızca okuyucularına sunmak için Günyazı Mah. Hamidiye Caddesi D Blok No:19/1/1 İstanbul’da kurulmuştur ve hala merkez yayınına bu adreste devam etmektedir.

MİSYONUMUZ:

Holiganlar Türkiye Çerçevesinde Son Dakika Spor Haberlerini, Gündeme Düşen Transfer Haberlerini, Futbol, Basketbol gibi popüler spor dallarıyla yakından ilgilenerek, doğru, yanıltmayan bilgileri değerli okuyucularına aktarmakla yükümlüdür. Hiçbir kuruluş ile doğrudan bağlantımız yoktur. Siz değerli okuyucularımız sayesinde kısıtlı imkanlarla sizlere spor haberlerini sunuyoruz.

VİZYONUMUZ:

Türkiye spor akademisi ve spor dallarında tüm Dünya’da ismini duyurmayı hedefliyoruz. Türk Milli Takımlarımızı bir çok mecrada desteklediğimiz gibi internet ortamında da https://holiganlar.com web sitemizde son dakika spor haberlerini sunmayı hedefliyoruz.

Sansasyonel haber peşinde olan günümüz spor yazarları ve programcıları, tv kanalları, bu haberlerin yaratılmasında çok beceriklidir bunu hepimiz biliyoruz. Profesyonel sporcuların ve kulüp başkanlarının birbirine karşı demeçler vermelerini sağlayacak akıllıca sorular sorarlar. Seyircinin tepkisini yaratacak görüntüler ve fotoğraflar çekerler. Bu da rekabetin spor alanları dışına çıkmasına neden olur. Medyanın bu taraflı ve saldırgan tutumu seyircinin şiddetine de ortam hazırlamaktadır. Biz holiganlar olarak asla sporda şiddet istemiyoruz ! Biz tuttuğumuz takımları milli değerlerimiz olarak görüyoruz ve onları desteklemeye çalışıyoruz.

Holiganlar.com asla sansasyonel, sıradışı spor haberleri peşinde koşmamıştır, koşmayacaktır.

Tekrar söylüyoruz ki, doğru, tarafsız, gerçek spor haberlerini son dakika olarak sizlere iletmeyi amaç haline getirmiş tarafsız spor medyasıdır Holiganlar.Com !

Başa dön tuşu