HAFTANIN KUPONU – 19.02.2021

HAFTANIN KUPONU – 19.02.2021HAFTANIN KUPONU – 19.02.2021

Başakşehir – Trabzonspor İddaa Analizi

Başakşehir Ve Trabzonspor ile başlayacak olan 26. haftanın ilk maçında çekişmeli bir mücadele bekliyoruz süpriz bir şekilde. Trabzonspor liderlik mücadelesinden düşmemeye çalışacaktır, Başakşehir’de biran önce küme düşme potansiyelinden çıkmak isteyecektir. Fakat Trabzonspor’un kaybetmesini, en kötü berabere kalmasını bekliyoruz.

ÇŞ X-2 ( Ya Beraberlik Ya Da Trabzonspor Kazanır ) Oranı : 1.25

Alanyaspor – Galatasaray İddaa Analizi

Diğer maçımız Alanyaspor – Galatasaray mücadelesi olacaktır. Galatasaray yeni transferleri ile oldukça güzel gidiyor, zaten liderlik koltuğuna oturmuş durumdadır. 42 Puanla Alanyaspor’da güzel bir sezon geçiriyor. Fikstür’de 5. sırada yer alıyor. Güç dengesi aşırı fazla gözükmese de Galatasaray popüler gözüküyor iddaa analizlerine göre. Fakat holiganlar ekibi olarak biz haftanın kuponuna bu mücadelenin 3.5 Altı biteceğine inanıyoruz.

3.5 Alt Oranı : 1.32

Fenerbahçe – Göztepe İddaa Analizi

Son maçımız Fenerbahçe – Göztepe mücadelesi olacaktır. İddaa programında 1.40 oran ile oldukça popüler gözüken taraf Fenerbahçe ! Yeni Mesut Özil’li Fenerbahçe hakemlerden çok yakınsa da bu maçı alıp liderlik yarışını kaybetmeyeceğini düşünüyoruz.

MS 1 Oranı : 1.40

HAFTANIN KUPONU

Başakşehir – Trabzonspor : X-2

Alanyaspor – Galatasaray : 3,5 Alt

Fenerbahçe – Göztepe : MS 1

Toplam Oran : 2,31

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu