HAFTANIN KUPONU – 06.02.2021

Bandırmaspor-Altınordu İddaa Analizi 

Bandırmaspor son 6 maçta sadece 1 kez kazanabildi. Bu süreçten önceki dönemde üst üste kazandığı 5 maç sayesinde bulundukları sırayı koruyorlar. Fakat son 6 maçta alınan tek galibiyet kötü gidişatın en büyük göstergesi. Altınordu ise son 6 maçında sadece 2 puan kaybetti. (5G-1B) Bu güzel gidişatın devam edeceğini ya da en azından bu seriyi sonlandıracak takımın Bandırmaspor olmadığını düşünüyorum. Dengeli bir futbol izleyeceğimiz kanaatindeyim. Bu da bizleri alt tercihine yöneltse de ben Altınordu tarafında bahis almanızı öneriyorum. 

TAHMİN: X2 ÇİFTE ŞANS 

ORAN: 1.40 

Freiburg-Leipzig İddaa Analizi  

Freiburg düzensiz bir profil çizmiş durumda. Leipzig’in ise yükselen grafiği devam ediyor. Ligin son 5 maçta kazandılar. Kupada da ligde 3. sırada bulunan ve kendi takipçileri olan Wolfsburg’u elediler. Oynadıkları futbol da Bayern’den sonra 2. sırada olmalarını kanıtlar derecede. Leipzig Bayern Münih’in iki arkasında puan arkasında takipte ve Bayern bu hafta B. Dortmund’u konul edecek. Leipzig, hafta içi Liverpool ile oynayacak olsa da ligde önüne gelen bu fırsatı tepmez. Bu hafta Leipzig galibiyetini öneriyorum. 

TAHMİN: MS 2 

ORAN: 1.48 

Hoffenheim-Wolfsburg İddaa Analizi 

Hoffenheim Schalke mağlubiyetinin ardından toparlandı ve kendine geldi. Hoffenheim kötü bir futbol oynamıyor. Son maçlarında sadece B. Münih ve Frankfurt karşısında yenilgi yaşadılar. Kendinden alt sırada bulunan takımlara karşı zorlanmıyorlar. Wolfsburg ise ligin flaş ekibi konumunda. Ligde 3. sırada bulunuyorlar. Kupada geçtiğimiz günlerde Leipzig’e elendiler fakat maç sonuna kadar ortada geçti. Maçın ilk yarısında da penaltı atışından yararlanamadılar. Wolfsburg’un elinde sadece lig kaldı ve buraya ağırlık vereceklerdir. Ligde ilk 4 sıra içerisinde tamamlamak isteyen deplasman ekip tarafında olmalıyız. Direkt galibiyete verilen oran güzel olsa da burada daha garanti olan deplasman ekip yenilmez bahsini öneriyorum.  

TAHMİN: X2 ÇİFTE ŞANS 

ORAN: 1.25 

TOPLAM ORAN: 2.59 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu