G.Saray’dan TFF’ye Emsal Olacak Başvuru!

Galatasaray’dan TFF’ye Emsal Olacak Kırmızı Kart Başvurusu: Mostafa Mohamed’in Ankaragücü maçındaki kartı! O karar şimdi emsal olacak.

Ankaragücü karşısında hiç beklenmedik bir yenilgi alan Galatasaray’da hakemlere duyduğu itiraz bitmek bilmiyor. Maç sonunda durum değerlendirmesi yapan Galatasaray yönetimi flaş bir başvuru kararı aldı…

Ankaragücü-Galatasaray maçının 57. dakikasında yıldız ve formda olan futbolcu Mostafa Mohamed’in direkt olarak kırmızı kart görmesi Galatasaray camiasında büyük tepkiye yol açtı.. Karşılaşma sonunda maçın hakemine gelen tepkiler dinmedi ve Galatasaray yönetimi, teknik direktör Fatih Terim ve futbolcular büyük isyanda bulundu.

Takvim gazetesinin haberine göre sarı-kırmızılı yönetim, Mostafa Mohamed’in gördüğü ve televizyon da tüm hakem hocaları tarafından ‘yanlış karar’ olarak değerlendirilen kırmızı kart için Futbol Federasyonu’na gidecek. .

Türkiye Futbol Federasyonu’nun gerçekleştireceği toplantı sonrası Mostafa Mohamed’i PDFK’ya sevk etmesi ve ardından iptal kararını görüşmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu