Fabio Martins: Fenerbahçe’nin Önerisini Kabul Etmiştim

Transfer yarıyılında Fenerbahçe ile ismi anılan Fabio Martins, sarı-lacivertli ekibin önerisini kabul ettiğini, ancak Braga ile uyuşmaya varamadıklarını söyledi. Fabio Martins: Fenerbahçe'nin teklifini kabul etmiştim

Suudi Arabistan Ligi takımlarından Al-Shabab Riyad’da forma giyen ve bonservisi Portekiz Ligi ekiplerinden Braga’da bulunan sol kanat oyuncusu Fabio Martins, Fenerbahçe’nin önerisini kabul ettiğini, ancak sarı-lacivertli ekibin Braga ile uyuşamadığını söyledi.

Fabio Martins: Fenerbahçe nin teklifini kabul etmiştim #1

“İSPANYA VE İNGİLTERE 2. LİGİNDEN ÖNERİLER VARDI”

Suudi Arabistan medyasına konuşan Martins, “Dört kulüpten transfer öneriyi aldım. Bunlardan biri Al-Shabab Riyad’dı. Diğerleri ise İspanya 2. lig ve İngiltere 2. liginden bir ekip. Öbür ekip ise Türkiye’den Fenerbahçe’ydi. İkinci lig kulüplerinin projeleri iyi olmasına karşın ilgime sürüklemedi. Mali açıdan da iyi değildi.” dedi.

“FENERBAHÇE ZAFERLİ BİR EKİP”

Fenerbahçe’nin transfer önerisinin kendisini heyecanlandırdığını söyleyen 27 yaşındaki oyuncu, “Fenerbahçe’nin öneriyi beni heyecanlandırdı. Avrupa’da devam etme ihtimalim vardı. Yapılan öneriler arasından en iyi olan değildi ancak yeniden de öneriyi kabul ettim. Zira Avrupa’da oynamaya devam etmek istiyordum ve Fenerbahçe zaferli bir ekip. Ancak Fenerbahçe, Braga ile uyuşmaya varamadı.” diye konuştu.

Fabio Martins: Fenerbahçe nin teklifini kabul etmiştim #2

5 GOL 2 ASİST KAYDOLDU

Suudi Arabistan takımı ile olan kontratı 30 Haziran 2021 senesine kadar devam eden Martins, bu sezon forma giydiği 17 maçta, 5 gol ve 2 asist kaydoldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu