Di Maria Süper Lig’e Mi Geliyor

Fransız basını gündeme şok etkisi yaratacak bir iddiayı manşetlerinden duyurdu. PSG’nin yıldızı Ajantinli Di Maria’nın Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe’nin radarında olduğu yazıldı.

 

PSG ile sözleşmesi sezon sonunda sona erecek Di Maria için, Süper Lig devi Fenerbahçe resmen devreye girdiğini ve oyuncuyla ilk temasının sağlandığının iddiası yapılıyor. Büyük anlamda ses getirecek Di Maria transferi için tüm imkanlar seferber edilecek denildi…

PSG 63 milyon Euro ödemişti

Dünya futbolunun en önemli yıldızlarından biri olan Di Maria 2015 yılında 63 milyon Euro karşılığında M.United’tan PSG’ye transfer olmuştu. PSG ile yeni görüşmeden ise sonuç çıkmadı.

FENERBAHÇE Dİ MARİA İÇİN DEVREDE

Mesut Özil transferiyle tüm dünyada ses getiren Fenerbahçe’nin ismi bu seferde büyük bir yıldızla daha anılıyor. Sezon sonunda PSG ile sözleşmesi sona erecek olan Angel Di Maria’yla ilgilenen kulüpleri manşetine taşıyan Fransız basını, Fenerbahçe’nin de transfer için devrede olduğunu öne sürdü.

MESUT ÖZİL AVANTAJI

Büyük transfer Mesut Özil’in de Fenerbahçe’ye gelmesiyle büyük avantaj yakalandığı belirtildi. 33 yaşındaki Di Maria’nın menajeriyle 7-8 kulübün temasa geçtiğini bildirildi. Fransız basınına göre Mesut Özil’in Di Maria ile Real’den takım arkadaşı olması FenerBahçe için büyük bir avantaj… İlerleyen günlerde sonucu bizler de merakla bekliyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu