A Millilerimizde CORONA Şoku

Milli takımda corona şoku malesef bitmiyor! Coronalı futbolcularımızısın sayısı 16 oldu.

A Milli Takımımızın, Riva’da toplanmasının 1. gününde yaptığı testlerin sonucunu beklemeden kahvaltıda bir araya gelince malesef ki vaka sayısında patlama meydana geldi! Son olarak Orkun Kökçü de coronaya yakalandığını duyuruldu.

A Milli Takım’da corona bulaşanları artmaya hızla devam ediyor. Dünya Kupası Elemeleri için Riva’ya giden ve orada toplanan milli futbolcularımız, oynanan 3 karşılaşmanın ardından kulüplerine döndü.

Kulüpler ise yaptıkları açıklamalarda futbolcularının corona virüs testlerinin pozitif çıktığını basına duyurdu. Kaan Ayhan, Mert Müldür, Kenan Karaman, Merih Demiral, Zeki Çelik, Yusuf Yazıcı ve İstanbul’da bulunan Çağlar Söyüncü’nün ardından Orkun Kökçü de virüse yakalandı. Böylece isimleri açıklanmayan futbolcularla birlikte takım içerisindeki pozitif sayısı böylelikle 16’ya yükseldi.

Feyenoord’da forma giyen Milli futbolcumuzorta saha oyuncusu Orkun Kökçü yaptığı basın açıklamasında, “Maalesef corona testim pozitif çıktı. İnşallah en kısa zamanda iyileşip sahalara döneceğim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu